Koniec randki – o czym warto pamiętać?

Każdej osobie, która niedługo szykuje się do premierowego spotkania z osobą poznaną przez internet zależy na tym, aby zrobić na niej piorunujące wrażenie. Randki Walencja powinny tak naprawdę wywoływać jedynie pozytywne odczucia, prawda? Sporo osób popełnia jednak dużo błędów już po zakończeniu właściwej części takiego spotkania. Jak ich unikać?

Uregulowanie rachunku

Nie zapominaj między innymi o uregulowaniu rachunku. Randki Walencja z nowo poznanymi kobietami nie mogą kończyć się w takiej kłopotliwej atmosferze w związku z tym tematem. W Polsce przyjęło się, że to mężczyzna powinien zająć się tego typu kwestiami. Chyba, że kobieta usilnie nalega, aby zapłacić za swój rachunek. Wtedy można podzielić się pół na pół. Nigdy natomiast nie powinno być tak, że to kobieta płaci za cały rachunek!

Odprowadzenie kobiety

O co jeszcze musi zadbać prawdziwy dżentelmen? Jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie na nowo poznanej kobiecie, to musisz ją bezpiecznie odprowadzić. Na przykład do taksówki, jej domu albo mieszkania. Oczywiście, pod żadnym pozorem nie nalegaj, aby kobieta wpuściła Cię do środka nieruchomości. Na to przyjdzie czas, jeśli oczywiście nastąpią kolejne spotkania.